7 : 0 VOKIEČIŲ KALBOS NAUDAI

KTU Vaižganto progimnazijos šeštokai jau antrą kartą dalyvavo tarptautiniame vokiečių kalbos konkurse „7 : 0 vokiečių kalbos naudai“. Jis skirtas 5–6 klasių mokiniams, kurie domisi futbolu ir mokosi vokiečių kalbos. Konkursą rengia Goethe‘s institutas Lietuvoje ir Lietuvos futbolo federacija.

Praėjusį pavasarį, kovo mėnesį, 6b klasės mokinės Aistė Žukauskytė, Justė Tamošuitytė, Kotryna Matijošaitytė ir 6c klasės mokiniai Eimantas Petrauskas, Lauras Pranskūnas, Lukas Choromanskis buvo šio konkurso dalyviai. Pagal konkurso nuostatus gali dalyvauti tik 6 mokiniai – po lygiai mergaičių ir berniukų. Mūsų mokyklos komandos pavadinimas – „Windkinder“ („Vėjo vaikai“).

Praėjusiais metais konkurso dalyviai sukūrė trumpą filmuką, o šiemet – koliažą. Mokiniai fotografavo, piešė, rašė vokiečių kalbos žodžius ir sukomponavo koliažą.

Dėl COVID-19 situacijos finalas buvo atidėtas, todėl tik dabar dalyviams įteiktos padėkos ir prizas – futbolo kamuolys. Dėkoju dalyvavusiems mokiniams ir kūno kultūros mokytojai Vitalijai Raubienei!

Belieka sulaukti šiltų pavasario orų ir išbandyti prizo „tvirtumą“ mokyklos stadione.

Parengė vokiečių kalbos mokytoja Jūratė Urbonienė