Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Aida Misevičiūtė ir Žemyna Šiožinytė dalyvavo nuotolinėje eTwinning projekto tarptautinėje mokytojų ir mokinių praktinėje konferencijoje

2020-11-23 KTU Vaižganto progimnazijos šeštokės Aida Misevičiūtė ir Žemyna Šiožinytė dalyvavo nuotolinėje eTwinning projekto tarptautinėje mokytojų ir mokinių praktinėje konferencijoje „Ženklai Baltų ir kitų tautų etnokultūroje“ bei skaitė pranešimą anglų kalba „Sign of the Horse in the Baltic and Other Cultures“. Abi mokinės jodinėja ir labai myli žirgus, todėl savo etnologiniam tyrimui neatsitiktinai pasirinko žirgo ženklą. Mergaitėms padėjo pasiruošti anglų kalbos mokytojos Eglė Grinkevičienė ir Rima Kubiliūtė.

Plenarinius pranešimus konferencijoje skaitė grafikas Arvydas Každailis, juvelyras Kazimieras Barišauskas, projekto partneriai iš Turkijos, Maroko, Azerbaidžano.

Nuoširdžiai dėkojame konferencijos organizatoriams Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos ir Karmėlavos Balio Burašo gimnazijos mokytojams už puikiai organizuotą konferenciją, dalyviams – už puikius pranešimus.

Skip to content