ARBATOS PERTRAUKOS INICIATYVOS

Dėkojame visai bendruomenei už saulėtą penktadienį bendrystėje!

Už  džiugias nuotaikas šurmuliuojančioje “Arbatos pertraukoje”, mokyklos kiemo ir Šančių ąžuolyno tvarkyme. Džiugina tai, kad palyginus su ankstesniais metais, mūsų aplinkose ženkliai sumažėjo šiukšlių, tad talka labiau priminė smagų pasivaikščiojimą, o ne sunkų darbą.

Ačiū jauniesiems šauliams ir mokytojui Nerijui Navickui už tai, kad diena praėjo sklandžiai – bendruomenei arbata buvo pateikta, ąžuolyno teritorija klasėms padalinta.

Ačiū pavaduotojui ūkio reikalams Pauliui Lacičiui už komunikaciją su Šančių seniūnija ir talkos organizavimą.

Ačiū mokytojams, padėjėjams, kad buvote su vaikais ir jiems rodėte pilietiškumo pavyzdį.

Ačiū tėveliams, kad vaikai į mokyklą atėjo darbingai nusiteikę ir pasiruošę talkai.

DARNI BENDRUOMENĖ YRA MOKYKLOS GALIA, O PILIETINĖ BENDRUOMENĖ – LIETUVOS GALIA!

Daugiau informacijos apie ARBATOS PERTRAUKĄ https://www.lietuvosgalia.lt/iniciatyva/arbatos-pertrauka-vitaminas-mokyklos-bendruomenei-ir-lietuvai/