Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Didžiausioje švietimo parodoje Litexpo “Mokykla 2020”

Ši graži pradinių klasių komanda – pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Jolanta Vaitkevičienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Jurgita Stankaitienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Grinkevičienė, dalyvauja didžiausioje švietimo parodoje Litexpo “Mokykla 2020”. Lektorės dalyvaus Atradimų laboratorijose ir ves užsiėmimus “Triukai su vandeniu”.

“Ar kada pagalvojote, kad vandenį galime panaudoti ne tik buityje, pramonėje, mokykloje, įvairiems bandymams atlikti, bet ir triukams? Pagrindinis triuko tikslas – priversti žmones stebėtis. Vis dėlto dažniausiai ne tik stebimės, bet ir norime sužinoti, kaip tas triukas atliekamas, išmokti jį atlikti. Esame tikri, kad triukai su vandeniu sudomins ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Ateikite ir tuo įsitikinkite!
Paroda vyks nuotoliniu būdu.
Mokinių priėmimas

Skip to content