Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Didžiuojamės šeštoko Viliaus Račiūno pasiekimais buriavimo sporte!

Mūsų progimnazijos mokinys Vilius Račiūnas yra Elektrėnų sporto centro sportininkas, šiuo metu buriuojantis dviviečių burlaivių „RS Feva“  klasėje kartu su porininku (vairininku) Nojumi Volungevičiumi, o taip pat –  vienviečių burlaivių „RS Feva“  klasėje. Šių jaunųjų sportininkų treneris yra Darius Gerasimavičius.

Viliaus ir Nojaus duetas šiemet puikiai pasirodė liepos pabaigoje vykusiame „RS Feva“  pasaulio čempionate Vokietijos mieste Travemiudėje ir užėmė trečiąją vietą! Lietuviai pirmąkart buriavimo istorijoje iškovojo tokią aukštą vietą RS Feva pasaulio čempionate.

Šiek tiek vėliau vykusiose World Open RS Tera taurės varžybose Danijoje Vilius pelnė pirmąją vietą Sport klasėje! Čia rungėsi jaunieji buriuotojai iš Danijos, Švedijos ir Lietuvos.

Šie rezultatai pasiekti ilgų treniruočių ir sunkaus pasiruošimo metu, sėkmingai dalyvaujant ir Lietuvoje vykusiuose sporto renginiuose:

– Lietuvos „RS Sailing“ čempionatas 2021.05.08-09  „RS Feva“  1 vieta;

– Lietuvos Respublikos buriavimo taurė 2021.05.20-23  „RS Feva“  1 vieta;

– „Galvės taurė” 2021.06.04-06  “RS Feva” 1 vieta;

– Lietuvos jaunimo ir jaunučių buriavimo čempionatas 2021.06.10-13 „RS Feva“  1 vieta;

– LDK Etmono K. J. Chodkevičiaus taurė. LR dviviečių jachtų čempionatas 2021.07.02-03 „RS Feva“  1 vieta;

– „XV Dusios regatukė“ 2021.07.10-11 „RS Feva“  1 vieta.

Pagarba Viliaus tėvams už palaikymą, kantrybę ir tikėjimą vaiko pasiekimais.

O Viliui linkime ir toliau sėkmingai mokytis, treniruotis, atkakliai siekti aukštų rezultatų ir garsinti Lietuvos vardą!