Draugas draugui

Kovas yra sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ. Ši akcija ragina visuomenę įvairia veikla ir idėjomis atkreipti dėmesį į patyčių problemą, siūlyti būdus ir priemones, kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti, kad patyčių mūsų šalyje būtų mažiau.

KTU Vaižganto progimnazijoje, kaip ir daugelyje šalies ugdymo įstaigų, visą kovą vyko veiklos, kurių tikslas – atkreipti dėmesį į patyčių prevenciją, skatinti pagarbius ir draugiškus mokinių bei suaugusiųjų tarpusavio santykius, nepritarti patyčioms, stabdyti jas.

Viena iš šio mėnesio veiklų buvo susitikimas su Vytauto Didžiojo universiteto klasikinio ugdymo mokyklos mokiniais. Mokiniai dalyvavo kūrybingumo dirbtuvėse „Draugas draugui“. Mūsų mokyklos mokiniai parodė, kaip galima piešti šokoladu, o svečiai pristatė emocijų piešimo metodą. Per susitikimą netrūko pozityvių emocijų, šiltų šypsenų, užsimezgė draugystė.

Dalinamės susitikimo akimirkomis.