Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Džiaugsmas Džiaugiamės tuo, kad turėjome galimybę matyti viščiukų išsiritimo procesą tiesiog klasėje

Specialiame inkubatoriuje perinome 9 įvairių veislių vištų kiaušinius. Stebėjome skylančius kiaušinius. Išsirito 7 viščiukai. Edukacijos metu, kurios trukmė net – 12 dienų, 2b klasės mokiniai stebi viščiukus ir visus įspūdžius bei pastebėjimus registruoja – viščiukų stebėjimo lape (kada išsirito, kokia spalva, svoris ir t.t.). Šios edukacijos metu mokiniai smalsumo vedini rytais skuba į mokyklą, dalinasi įspūdžiais, rūpinasi viščiukais, pasakoja apie juos savo šeimos nariams, draugams, patiria daug teigiamų emocijų, renka informaciją apie vištų anatomiją, gyvenimo būdą, veisles ir svarbiausia, jie įsitikino, kad viščiukai yra ne tik geltoni, tačiau ir juodi, rudi, margi. Pilnas įspūdžių ir daug kantrybės reikalaujantis laikotarpis išmokė mus supratimo, gerumo, pasidalinimo, bendravimo ir susitelkimo.

Mokytoja Jolanta

Mokinių priėmimas

Skip to content