eTwinning projektas „Jūros vaikai“/„Seahe@rted Kids“

eTwinning projektas „Jūros vaikai“/„Seahe@rted Kids“.

Projektas skirtas: Ugdyti vaikų suvokimą apie jūros ir vandenyno svarbą gyvenime, įtaką žmonių bendruomenių kūrimuisi ir žmonijos bei jūros sąveiką/įtaką per visą laiką.

Projekto pradžia: 2021-09-16

Projekto pabaiga: 2022-06

Projekto partneriai:
Turkija, Portugalija, Lietuva, Rumunija, Jordanija, Malta, Albanija, Graikija, Prancūzija, Italija, Kroatija, Ukraina, Gruzija, Ispanija, Lenkija (darželiai, pradinės mokyklos, progimnazijos, pagrindinės mokyklos, gimnazijos). Viso: 38 partneriai.

Projekto kalba: anglų k.

Mokinių amžius: 5-18 m.

Progimnazijos mokinių skaičius, dalyvaujančių projekte: 27 mokiniai, 4a klasė

Priemonės, kuriomis naudojasi dalyviai: TwinSpace aplinka, pokalbių svetainė Facebook, el. paštas, forumas, MS PowerPoint, Word, WhatsApp programėlė.

Projekto siekiamas rezultatas: mokinių anglų kalbos žinių pagilinimas, bendravimo įgūdžių tobulėjimas, tarpkultūrinės ir IKT kompetencijų tobulinimas. Vaikai kūrė projekto logotipą, parengė Lietuvos gražiausių lankytinų vietų, pajūrio pristatymus PowerPoint programa. Taip pat kūrė eilėraščius apie jūrą anglų kalba (bendradarbiavimo veikla), tyrinėjo ir piešė jūrų gyventojus.

Projekto rezultatas – bendradarbiavimo elektroninės knygos, vaizdo įrašai, darbų pristatymai Twinspace aplinkoje.

Projekto koordinatorė: Leonor Victorino (Portugalija), Zübeyde Özsoy Elmacı (Turkija).

Projekte dalyvaujanti progimnazijos mokytoja: pradinių klasių mokytoja metodininkė Jurgita Stankaitienė.

Projekto sertifikatas I

Projekto sertifikatas II