Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Festivalis-konkursas „My song 2022“

Gegužės 26 dieną Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija kartu su Kauno švietimo inovacijų centru surengė autorinės dainos anglų kalba festivalį-konkursą „My song 2022“ Kauno mokiniams.

Renginio dalyvius pasveikino Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė Jolita Vitauskienė, KTU Vaižganto progimnazijos pavaduotojos Rūta Songailienė ir Kristina Grigaitė-Bliūmienė bei garbūs vertinimo komisijos nariai: Rasa Šemiotienė, Kauno kolegijos anglų kalbos dėstytoja, Romantas Daugėla, „4BStudio“ prodiuseris, Deividas Vaičiulis, KTU Vaižganto progimnazijos anglų kalbos mokytojas. Muzikos mokytojo Vyginto Venclovo vadovaujama progimnazijos muzikos studija su soliste Daniele Jonušaityte įkvėpė nuostabioms akimirkoms. Komisijos nariai negailėjo nei vertingų patarimų, nei griežtų komentarų, nei, žinoma, pagyrimų dalyviams.

Festivalyje-konkurse I vietą su daina „This story is yours to make“ laimėjo Marija Širvinskaitė, Kauno jėzuitų gimnazijos mokinė (jai pasirengti padėjo anglų kalbos mokytoja Inga Daugirdienė), II vietą su daina „If only“ – Izabelė Damauskaitė, VDU „Atžalyno“ progimnazijos mokinė (anglų kalbos mokytoja Genutė Akelaitienė), III vietą su daina „Got away“ – Dovile Raugalaitė, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos mokinė (mokytoja Akvilė Kamarauskaitė). IV vieta atiteko Mantui Krasauskui, LSMU gimnazijos mokiniui (muzikos mokytoja Giedrė Druskienė). Kauno „Santaros“ gimnazijos mokinė Aida Klebonaitė pelnė „Alternatyvos“ nominaciją (muzikos mokytoja Kristina Jenciūtė). „Jaunystės lyrika“ nominacija suteikta Viktorijai Rainytei, Kauno „Vyturio“ gimnazijos mokinei (chorinio dainavimo mokytoja Vita Rusteikienė). „Perspektyvos“ nominacija skirta Linui Jasinskui, Kauno Juozo Naujalio gimnazijos mokiniui (anglų kalbos mokytoja Birutė Mažutaitienė).

Dėkojame visiems, sukūrusiems nuostabią muzikos fiestą. Iki susitikimų 2023 metais!

Previous

Skip to content