Gerb. Tėveliai,

Šiuo metu mokiniams yra privalomos atostogos iki kovo 27 d., o mokytojai ruošiasi mokyti nuotoliniu būdu, jei reikės mokytis nuotoliniu būdu, o panašu, kad tikrai reikės.

Susiklosčius tokiai situacijai labai svarbu išsiaiškinti mokinių galimybes mokytis nuotoliniu būdu, tai yra, turime žinoti kokiu būdu ir kokiomis priemonėmis geriausiai galėsime perteikti informaciją mokiniams ir bendrauti su jais kiekvieną dieną. Todėl prašome pateikti klasių auklėtojams (jie artimiausiu metu su Jumis susisieks) teisingą informaciją apie turimas priemones ir galimybes (kompiuteris, planšetė, mobilusis telefonas, interneto ryšys, tėvų ir mokinio Tamo paskyra).

Taip pat kol mokytojai ruošia mokymosi planus, turinį, užduotis, sudarinėja tvarkaraščius ir ruošiasi bendrauti su mokiniais, Jūs pasirūpinkite, kad vaikas turėtų pastovią, mokymuisi nuteikiančią vietą su reikalingomis priemonėmis. Pirmas ir labai svarbus žingsnis – tinkamai pasiruošti vietą bei aptarti su vaikais taisykles mokantis iš namų. Tai bus puiki proga mokytis laiko planavimo: kada mokausi, kada žaidžiu, kada valgau ir t.t.

Direktorė Lydija Merfeldienė