Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Gruodžio 21 dienos rytą, rimtai nusiteikę, pradinių klasių mokytojai rinkosi į metodinį posėdį.

Gruodžio 21 dienos rytą, rimtai nusiteikę, pradinių klasių mokytojai rinkosi į metodinį posėdį. Jis buvo išties įspūdingas. Susitikimas vyko nuotoliniu būdu, Zoom platformoje. Dalyvių sąraše pamačius Kalėdų senelį, raudonais drabužiais dėvintį svečią, mokytojų veiduose nušvito šypsenos. Šį kartą mokytojai neaptarė perskaitytų dokumentų, nesvarstė svarbių ir neatidėliotinų klausimų. Mokytojai visą valandą rinko dovanas: žaidė žaidimus, sprendė linksmas užduotis, kūrė pasaką, dainavo. Dėkojame mokytojai Jolantai ir jos vyrui Evaldui už malonų siurprizą ir praskaidrintą švenčių laukimo nuotaiką. Prasidėjusi savaitė nuteikė pozityviai ir pripildė širdis gerumu.

Pradinių klasių mokytojų kolektyvas

Mokinių priėmimas

Skip to content