Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

ĮDOMIOS NUOTOLINĖS PAMOKĖLĖS BŪSIMIEMS PIRMOKAMS

Balandžio 13 dieną KTU Vaižganto progimnazijos pradinių klasių mokytojai Aušrelė Venclovienė, Agnė Varžukienė ir Tomas Bliujus pakvietė priešmokyklinių grupių vaikus pakeliauti virtualiai po žinių pasaulį: susipažinti su smėlio laikrodžiais, išsiaiškinti, kokias raides vadiname inicialinėmis, stebėti eksperimentą ir išsiaiškinti, kaip veikia dujos.

Dar nepramintas naujovių takas būna sunkus, bauginantis ir keliantis abejonių, ar verta juo žengti. Tačiau šįkart lūkesčiai pasiteisino su kaupu – vaikai noriai dalyvavo įvairiose veiklose, lyg tikri kaligrafai rašė pirmąsias savo vardo raides. Laikas prabėgo akimirksniu! Dabar šie būsimieji pirmokėliai nekantraudami laukia kitų pamokėlių, kurios vyks balandžio 20 ir 27 dienomis. Tad nebijokite ir drąsiai ženkite naujovių keliu!

Virtualioje pamokėlėje dalyvavo Kauno lopšelių-darželių „Spindulys“, „Pasaka“, „Svirnelis“, „Rokutis“, „Varpelis“, „Žilvitis“, „Šilelis“ priešmokyklinių grupių vaikai.

Įdomių pamokėlių būsimiems pirmokams organizatorės – KTU Vaižganto progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Grinkevičienė, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro metodininkė Audronė Antanavičienė.

Mokinių priėmimas

Skip to content