Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

INFORMACIJA DĖL COVID-19 IR NVSC ALGORITMAI TĖVAMS

Epidemiologinei situacijai dėl COVID-19 pandemijos Lietuvoje blogėjant, progimnazijos bendruomenei  (kaip ir daugeliui kitų Lietuvos ugdymo įstaigų)  nepavyko išvengti susidūrimo su virusu. Šiai dienai progimnazijoje užfiksuoti COVID 19 atvejai siejami tik su mokytojų tarpusavio kontaktais įvykusiais spalio pradžioje. Administracija bendradarbiauja su  NVSC, bei reaguoja ir veikia pagal švietimo įstaigoms pateiktas rekomendacijas ir algoritmus. Situaciją šalyje galite stebėti čia https://nvsc.lrv.lt/lt/

Laikantis asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir siekiant, kad informacija pasiektų visus bendruomenės narius,  informacija bei rekomendacijos teikiamos per TAMO dienyno pranešimus.

Jei Jums ar Jūsų artimiesiems pasireikštų bent vienas iš ūmios virusinės kvėpavimo takų infekcijos požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar Karštąją liniją nr. 1808.

Mokinius, kontaktavusius su susirgusiais, kaip ir visus kauniečius COVID-19 tyrimams turi registruoti tėvai įprasta tvarka Koronos karštojoje linijoje 1808, pasakydami raktažodį „Kaunietis profilaktiniam tyrimui“.

Gyvenant šiuo sunkiu ir neįprastu laikotarpiu bei rūpinantis savo emocine ir psichologine sveikata, psichologinės pagalbos ar konsultacijos galite kreiptis į mokyklos psichologę Reginą Valaitienę susisiekdami el.paštu ar per Tamo dienyną.

 

 

 

Mokinių priėmimas

Skip to content