Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Integruota fizikos ir anglų kalbos pamoka apie energijos šaltinius aštuntokams

Rugsėjo 26 dieną KTU Vaižganto progimnazijos aštuntokams integruotą fizikos ir anglų kalbos pamoką vedė KTU Elektros energetikos sistemų katedros studentė, mūsų mokyklos auklėtinė Saulė Gudžiūtė. Mokiniai domėjosi energijos šaltinių rūšimis, analizavo skirtingų energijos šaltinių produktyvumą, jų paplitimą ir patikimumą, išsamiai aiškinosi atsinaujinančių energijos šaltinių veikimo principus. Pamokos pabaigoje aštuntokai savo žinias patikrino susirungdami protų mūšyje.

Nuoširdžiai dėkojame KTU Elektros energetikos sistemų katedros vedėjui prof. Sauliui Gudžiui už ilgametį ir nuoširdų bendradarbiavimą bei Saulei Gudžiūtei už profesionalumą, dalijimąsi mokslo žiniomis ir norą sugrįžti į mokyklą.

 

Integruotos pamokos iniciatoriai

Užsienio kalbų metodinė grupė

Skip to content