Karjeros diena

Tradiciškai birželio mėnesį 7 klasių mokiniai rengė pristatymus apie įvairias profesijas penktų ir šeštų klasių mokiniams. 7a klasės mokinės Jogilė ir Beatričė lanko fechtavimo treniruotes sporto mokykloje „Gaja“. Merginos papasakojo apie šią sporto šaką, paaiškino fechtavimo taisykles, demonstravo  specialią sportinę aprangą ir apsaugas. Jaunosios fechtuotojos su palaikymo komanda leido savanoriams mokiniams pabandyti kovoti su simbolinėmis špagomis.

7b klasės atstovės Viltė ir Laura kalbėjo apie įvairias savanorystės sritis.  7c  klasės mokinės Augustė ir Miglė parengė medžiagą apie dailininkus ir poetus,  o Martynas pristatė savo nufilmuotą medžiagą apie filmų kūrėjo darbą.  7d klasės mokiniai Skaistė, Viltė, Aivaras ir Radvilas pasakojo apie ekologo profesiją, aptarė ypač aktualias ekologines problemas.

Apie savo profesijas mokiniams pasakojo  miškininkai Živilė Ribokienė, projektų vadovė, Darius Ribokas, miškotvarkos poskyrio vadovas ir Algimantas Kamičaitis, miškininkas, medžiotojas, danielių ir muflonų augintojas.

Naujausi įrašai