Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių mokinių anglų kalbos meninio skaitymo konkursas „Blow, blow the winter wind“

Vasario 2 dieną KTU Vaižganto progimnazija su Kauno švietimo inovacijų centru ir Kauno miesto anglų kalbos mokytojų metodiniu būreliu surengė 5–8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursą anglų kalba „Blow, blow the winter wind 2023“. Konkurse dalyvavo 47 Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai iš 28 mokyklų, juos rengė 41 pedagogas.

Konkurso dalyvius pasveikino KTU Vaižganto progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atliekanti direktoriaus pareigas, Rūta Songailienė ir progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, šio konkurso vertinimo komisijos pirmininkė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Kristina Grigaitė-Bliūmienė. Kitos vertinimo komisijos narės: anglų kalbos mokytojos metodininkės Edita Brazauskienė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija), Daiva Visockienė ir Vaida Paulauskienė (Kauno „Vyturio“ gimnazija), anglų kalbos mokytoja metodininkė Laima Palevičienė ir anglų kalbos mokytoja Modesta Motijauskienė (KTU Vaižganto progimnazija).

Nuostabių akimirkų svečiams padovanojo mūsų mokyklos mokytojo Vyginto Venclovo vadovaujama muzikos studija (solistės Danielė Jonušaitytė ir ukrainietė Alisa Bilousova). Aušrinė Masiulionytė atliko Isako J. Martinssono kūrinį fortepijonui „Between black and white“.

Konkursą vedė aštuntokės Monika Ratkevičiūtė, Rugilė Galinytė, Žemyna Savukaitytė ir Meda Šereikaitė, 7c ir 8b klasės mokiniai lydėjo svečius į mokyklos muziejų, kur jų kantriai laukė muziejaus vadovė Arza Leonavičienė. Kokia staigmena! Ji surado vienos mokytojos močiutės nuotrauką, darytą prieš 60 metų.

Konkurse 5–6 klasių grupėje I vietą laimėjo LSMU gimnazijos 6 klasės mokinė Ronja Erkes (Dr. Seuss. „How the Grinch Stole Christmas“, mokytoja dr. Jolanta Lėgaudaitė), II vietą – Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos 6 klasės mokinė Milena Krutulytė (Clement Clarke Moore. „A Visit from St. Nicholas“, vyr. mokytoja Vita Janušienė), III vietą  – Kauno Pilėnų progimnazijos 5 klasės mokinys Martynas Marcinkevičius (D. Sherman. „Snowbird“, mokytoja metodininkė Auksuolė Dereškevičienė), IV vieta paskirta Kauno Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos 6 klasės mokiniui Ignotui Domui (Catherine Pulsifer. „Winter Joys“, vyr. mokytoja Vitalija Daugirdaitė). 7–8 klasių grupėje I vietą laimėjo KTU Vaižganto progimnazijos 8 klasės mokinė Justė Gudžiūnaitė (Daniel Brick. „A Winter’s Tale“, mokytoja metodininkė Kristina Grigaitė-Bliūmienė) ir Kauno tarptautinės gimnazijos 8 klasės mokinė Simona Nimetulaeva (Charles Dickens. „A Christmas Carol“, mokytoja metodininkė Lilija Dvilevičienė), II vietą – KTU inžinerijos licėjaus 8 klasės mokinė Eliza Eimontė (Barbara Vance. „Winter“, mokytoja metodininkė Vilma Simokaitienė), III vietą – Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 7 klasės mokinė Indrė Baltramavičiūtė (Barbara Vance. „Dear Santa“, mokytoja metodininkė Agnė Čiūtienė), IV vieta paskirta Kauno Tado Ivanausko progimnazijos 8 klasės mokinei Žemynai Šmitaitei (Chloe Elwood. „A white kingdom“, vyr. mokytoja Jūratė Pečiulienė).

Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojams, sukūrusiems nuostabią poezijos fiestą. Iki susitikimo 2024 metais!

Parengė Kristina Grigaitė-Bliūmienė, KTU Vaižganto progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Skip to content