Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Kauno miesto moksleivių muzikinės kūrybos festivalis “MANO DAINA”

Kauno miesto 5-12 klasių moksleivių autorinės dainos ir muzikos festivalis konkursas „Mano daina“ ĮVYKO! Ir tai, kas vyko KTU Vaižganto progimnazijos aktų salėje vasario 7 d., pranoko visus dalyvių, žiūrovų ir organizatorių lūkesčius. Moksleiviai iš įvairių Kauno mokyklų ėjo į sceną ir visus stebino savo originalia muzikine kūryba. Nors mieste, šalyje mokiniams gausiai organizuojami įvairūs muzikiniai festivaliai, konkursai, bet dauguma šių renginių yra apribojami muzikinio žanro, atlikimo pobūdžio ar tiesiog akademiškumo. Šiame festivalyje mokiniai turėjo galimybę susitikti su kuriančiais bendraamžiais, pasidalinti savo kūryba, gauti patarimų iš profesionalų, o pertraukos metu kartu pašėlti muzikuodami. Vertinimo komisija – GEDIMINAS ZUJUS, INA PUKELYTĖ, RITA BEITNARAITĖ, DONATAS TAMAŠAUSKAS (Dzouns) negailėjo pagyrimų, taktiškos kritikos ir patarimų jauniesiems talentams ir po konkurso pripažino, kad vertinti buvo labai sunku, nes mokinių amžius, sceninė patirtis, muzikinis išsilavinimas – labai skirtingi.
Dalyvių pasirodymų ištraukas galite pamatyti čia: https://youtu.be/_C5GNPZgIPE
KONKURSO-FESTIVALIO “MANO DAINA” NOMINANTAI:
NOMINACIJA “GRAND PRIX” – Gerda Kalvaitytė, LSMU gimnazija ir Laura Balčiūnaitė, KTU Vaižganto progimnazija. Nominantėms įteikta vertinimo komisijos pirmininko Gedimino Zujaus įsteigta dovana – įrašas muzikos studijoje MAMAstudio.
NOMINACIJA “PROFESIONOLAS” – Ignas Lapienis, VDU Rasos gimnazija. Nominantui įteikta komisijos nario Donato Tamašausko (Dzouns) įsteigta dovana – įrašas muzikos studijoje HOT RECORDS.
NOMINACIJA “HARMONIJA” – Rugilė Kačkauskaitė, Kamilė Smaidžiūnaitė, J. Gruodžio konservatorija.
NOMINACIJA “GERA PRADŽIA” – Ugnius Drazdovas ir grupė „Two – headed Owl”, Kauno Saulės gimnazija.
NOMINACIJA “GERA MUZIKA” – Timas Pauliučenka, Kauno Saulės gimnazija. NOMINACIJA “GERAS ATLIKIMAS” – Kamilė Smaidžiūnaitė, J. Gruodžio konservatorija. NOMINACIJA “JUNIOR” – Ūla Krasnadomskytė, Eglė Žemaitaitytė, KTU inžnerijos licėjus
Skip to content