Korupcijos prevencija

KTU Vaižganto progimnazija siekia kurti antikorupcinę aplinką mokykloje, „nulinę“ dovanų politiką, mažinti nesąžiningos veiklos pasireiškimo lygį.
Jeigu turite informacijos, susijusios su  progimnazijos darbuotojų korupcine ir kita nesąžininga veikla, praneškite mums tel. +37 341412 arba el. paštu mokykla@ktuprogimnazija.lt

Apie įtariamus korupcijos atvejus taip pat galite pranešti Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybai. (nuoroda t.b. aktyvi)

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Korupcijos prevencijos darbo grupė

Koordinatorius:

Rūta Songailienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nariai:

Asta Stasionienė, soc.pedagogė metodininkė;

Paulius Lacitis, direktoriaus pavaduotojas ūkiui;

Vida Norkuvienė – lietuvių k. mokytoja metodininkė, progimnazijos Darbo tarybos ir Etikos komisijos atstovė;

Vitalijus Tichonovas, bibliotekininkas;

Česlova Žukienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė.

KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMA IR ĮGYVENDINIMO PLANAS 2024-2025

Naujausi įrašai