Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

KTU Vaižganto progimnazijos pradinių klasių komanda bendradarbiaudama su KPKC pravedė metodinį renginį respublikos mokytojams

KTU Vaižganto progimnazijos pradinių klasių komanda bendradarbiaudama su KPKC pravedė metodinį renginį respublikos mokytojams, kuriame dalijosi geraisiais praktikos pavyzdžiais dirbant nuotoliniu būdu. Mokytoja Jolanta skaitė pranešimą tema: ,, Praktinio nuotolinio ugdymo aspektai: tyrinėk, atrask, dalinkis”. Mokytoja Jurgita pristatė metodų įvairovę dirbant pradinėse klasėse. Mokytoja Jūratė pakalbėjo apie mąstymo žemėlapių ypatumus lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo  pamokose, o mokytoja Aušrelė praktiškai parodė, kaip kurti apklausos metodus naudojant Kahoot programėlę. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė apibendrino nuotolinio ugdymo ypatumus pradiniame ugdyme. Džiaugiamės, kad šis metodinis renginys sulaukė  gausaus susidomėjimo ir jame dalyvavo pedagogai  iš įvairių Lietuvos kampelių t.y. Vilniaus, Mažeikių, Marijampolės, Druskininkų, Panevėžio, Širvintų. Puiku, kad sulaukėme daug klausimų ir jis tikrai neprailgo!

Dėkojame šauniam KPKC kolektyvui, už nuoširdų ir glaudų bendradarbiavimą, nes itin gera žinoti, kad norime ir gebame daug nuveikti dirbdami komandoje, kaip ir atveriame širdis gerumui dalinantis tuo, ką žinome, skleisdami gerąją patirtį kitiems.

Jaukių, ramių ir pilnų gerumo artėjančių gražiausių metų švenčių!

Pradinių klasių mokytojų kolektyvas

Mums dėkoja:

Mokinių priėmimas

Skip to content