Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Gamta panyra į sapną. Aplink viskas nurimsta, nutyla. 3- 4 klasių mokiniai šį laiką skyrė Kalėdų laukimo šventei- Šv. Liucijos, Šviesos dienai paminėti.

Lapkričio pabaigoje  prasideda tamsus metas. Gamta panyra į sapną. Aplink viskas nurimsta, nutyla.  3- 4 klasių mokiniai  šį laiką skyrė Kalėdų laukimo šventei- Šv. Liucijos,  Šviesos dienai paminėti. Renginio tikslas ugdyti pradinio ugdymo amžiaus vaikų kūrybingumą ir meninės raiškos gebėjimus, gaminant žibintus iš stiklainiukų, juos dekoruojant.

Gruodžio pradžioje ant mokyklos palangių sušvito žibintai. Niūriais ir šaltais gruodžio rytais mokykloje mus pasitinka  jų švieselės ir primena mums, kad nors lauke tamsu ir žvarbu, viduje visada šilta ir šviesu.

Dalį žibintų mokiniai bekontakčiu būdu  padovanojo mikrorajono lopšeliams darželiams „Čiauškutis“ ir „Žilvitis“.

Mokytojai Agnė, Aušrelė, Jurgita, Jūratė, Tomas.

Skip to content