Meninio skaitymo konkursas „Mažųjų eilės rusų kalba 2021“

Sausio 27 dieną mokykloje surengtas nuotolinis rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkursas „Mažųjų eilės rusų kalba 2021“. Jame dalyvavo 6–8 klasių mokiniai.

Nors konkursas buvo nuotolinis, vaikai vis tiek labai jaudinosi, ypač šeštokai, nes jie rusų kalbos mokosi pirmus metus.

Po ilgų debatų buvo paskelbti konkurso nugalėtojai:

6 klasių grupė:

I vieta – Ignas Barauskas (6a),

II vieta – Danielius Liepis (6a), Tija Rėkutė (6b),

III vieta – Klaudija Garbštaitė, Grantas Sadauskas (6b).

7–8 klasių grupė:

I vieta Aleksandra Nikitina (8a),

II vieta Kamilė Salmanavičiūtė (7c),

III vieta Jokūbas Ribokas (7c).

Kauno miesto meninio skaitymo konkurse „Mažųjų eilės rusų kalba 2021“ mokyklai atstovaus Ignas Barauskas (mokytoja Rita Staugienė) ir Aleksandra Nikitina (mokytoja Larisa Lisovskaja).

Dėkojame visiems dalyviams už ryžtą ir norą dalyvauti šiame konkurse, rusų kalbos mokytojoms Ritai Staugienei ir Larisai Lisovskajai už mokinių rengimą ir vertinimo komisijos narėms – mokytojoms Vidai Norkuvienei ir Arzai Leonavičienei už kruopštų darbą.

Nugalėtojams linkime sėkmės kitame etape!