Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Meninio skaitymo konkursas „Mažųjų eilės rusų kalba“

Gruodžio 8 dieną mokykloje surengtas rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkursas „Mažųjų eilės rusų kalba“. Jame dalyvavo 6–8 klasių mokiniai.

Ypač jaudinosi šeštokai, nes jie rusų kalbos mokosi pirmus metus.

Po ilgų debatų buvo paskelbti konkurso nugalėtojai:

6 klasių grupė

I vieta – Dovydas Bliūdžius (6d),

II vieta – Markas Mačiulis (6b),

III vieta – Lėja Dumšaitė (6b),

7–8 klasių grupė

I vieta – Kamilė Salmanavičiūtė (8c) ir Ignas Barauskas (7a),

II vieta – Jokūbas Ribokas (8c).

Kauno miesto meninio skaitymo konkurse „Mažųjų eilės rusų kalba 2021“ mokyklai atstovaus Dovydas Bliūdžius, Ignas Barauskas (mokytoja Rita Staugienė) ir Kamilė Salmanavičiūtė (mokytoja Larisa Lisovskaja).

Dėkojame visiems dalyviams už ryžtą ir norą dalyvauti konkurse, rusų kalbos mokytojoms Ritai Staugienei ir Larisai Lisovskajai už mokinių rengimą ir vertinimo komisijos narėms – direktorės pavaduotojai ugdymui Kristinai Grigaitei-Bliūmienei ir mokytojai Arzai Leonavičienei – už kruopštų darbą.

Nugalėtojams linkime sėkmės kitame etape!

Mokinių priėmimas

Skip to content