Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

MES KARTU – UŽ ATEITĮ

Galimybė būti mokyklos suole ir tiesiogiai bendrauti su pedagogais neabejotinai užtikrins pilnavertiškesnį ugdymo procesą ir atitinkamai geresnius rezultatus, geresnę vaikų emocinę būklę. Jie ir patys puikiai tai supranta ir šia informacija nori pasidalinti su bendraamžiais.

 Šiuo metu yra tinkamiausias metas pasiskiepyti, kad rudenį į mokyklas grįžtume turėdami susiformavusį imunitetą. Turime galimybę grįžti į įprastas vėžes, jei tik netrypčiosime vietoje.

Vaikai nuo 12 iki 16 metų, lydimi vieno iš tėvų arba globėjų, gali pasiskiepyti be išankstinės registracijos bet kurią darbo dieną nuo 15 val. atvykę į Kauno vakcinavimo centrą (Kovo 11-osios g. 26, greta „Girstučio“ baseino).
Taipogi greitai ir patogiai pasiskiepyti galima mobiliojo vakcinavimo centro „vakcibusuose“, kurie visą savaitę kursuoja mieste. Tikslų autobusų maršrutą bei stovėjimo vietas rasite internete: svarbu.kaunas.lt.

Skip to content