Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Mieli Tėveliai ir Mokiniai,

Šiomis dienomis visi progimnazijos mokytojai ir darbuotojai ruošiasi mokymui NUOTOLINIU būdu.
Kad viskas vyktų sklandžiai reikia ir Jūsų pagalbos. Pasirūpinkite mokymosi vieta su reikalingomis priemonėmis, kompiuteriu (išmaniuoju telefonu) ir interneto ryšiu.
TAMO dienynas ir toliau lieka PAGRINDINE komunikavimo platforma. Labai prašome sekti informaciją. Svarbu, kad MOKINYS ir TĖVAI turėtų atskiras paskyras, nes užduotys, prisijungimo kodai bus siunčiami į mokinių paskyras. (Deja, pasitaiko atvejų, kai mokinys jungiasi per tėvų paskyrą, o tėvai – per vaikų 🙁 ) Jei kyla problemų dėl prisijungimo prie TAMO, rašykite pagalba@ktuprogimnazija.lt
Nuotoliniam mokymui progimnazija naudosis Microsoft Office 365 (Teams, Outlook). Klasių auklėtojai mokiniams atsiųs „Microsoft“ paskyros prisijungimo laikinus slaptažodžius ir instrukcijas, tad mokymuisi naudokite būtent šią, progimnazijos sukurtą paskyrą.
Iki kovo 27 dienos per TAMO bus atsiųsta nuotolinio mokymo organizavimo tvarka ir prisijungimo instrukcijos.
Gražaus, saulėto pavasario ir būkite sveiki!

Skip to content