Mielieji,

Džiugu pasidalinti Jūsų išsakyta nuomone apie vykdomą nuotolinį mokymą(si) KTU Vaižganto progimnazijoje. Praėjus pirmajai nuotolinio mokymo(si) savaitei prašėme tėvų atsakyti į keletą klausimų. 71,5 % apklausoje dalyvavusių tėvų pritarė, kad Progimnazijos nuotolinio mokymo(si) organizavimas vyksta sklandžiai, o nuotolinį mokymą(si) kaip kokybišką įvertino net 74,4 % tėvų. Labai vertiname Jūsų nuomonę ir kartu džiaugiamės. Žinome, kad dar turime kur tobulėti tam, kad ir ateityje pateisintume Jūsų lūkesčius. Ačiū už pasitikėjimą.

Dėkojame Tėveliams už kantrybę ir pagalbą, Mokiniams už valią ir geranoriškumą, Mokytojams už kūrybingumą ir atkaklumą, Administracijai už racionalumą ir lyderystę, mokyklos darbuotojams už susitelkimą ir pagalbą. O visiems kartu – už bendradarbiavimą, palaikymą ir geranoriškumą.

Naujausi įrašai