Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Misija – liudyti Dievo ir artimo meilę

Ypatingąjį misijų mėnesį – spalį – mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro renginyje „Padauža, bet Dievo vaikas“. Jaunimo centro atstovai supažindino su Misijų programa, parodė filmą apie vaikų gyvenimą Kenijoje. Visus pasveikino jaunieji būgnininkai misionieriai Terlu ir Tomas iš Londono. Vėliau mokiniai grupelėmis kalbėjosi su savanoriais, kurie papasakojo apie savo misiją Indijoje. Kiekvienas dalyvis sugalvojo maldos intenciją ir parašė ją lapelyje. Tuos lapelius mokiniai suklijavo ant didelio žemėlapio – taip malda apkabinome visą pasaulį. Kunigai misionieriai palaimino kiekvieną vaiką siųsdami ypatingai misijai jo artimiausioje aplinkoje: atliekant nurodytą užduotį liudyti Dievo ir artimo meilę. Vėliau mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo pokalbyje tema „Misijos Japonijoje“. Iš Tokijo sugrįžęs studentas Gintas papasakojo apie japonų kasdienybę, apie Dievo rūpestį žmogumi, kad ir kokios tautybės jis yra. Kupini entuziazmo tęsti krikščioniškąją misiją grįžome į mokyklą.

Tikybos mokytoja Dalia Uscilaitė

 

Skip to content