Spalio 30 d., lapkričio 11–12 d. 8a, 8b, 8c ir penktų klasių mokiniai lankėsi pas pradinukus. Tai buvo projekto „Mokinys mokiniui“ pirma dalis – „Mokinio elgesio taisyklės“.
Balandžio 21–23 d. įvyko šio projekto antra dalis – „Priešgaisrinė sauga mokykloje“.
Pirmo etapo metu per gyvenimo įgūdžių pamokas 5 ir 8 klasių mokiniai atliko užduotis poromis: turėjo nubraižyti kai kurių mokyklos erdvių (pvz., pagrindinio pastato, 3 aukšto, trumpojo koridoriaus) planus ir juose pažymėti visas priešgaisrines priemones. Tada savo planus suderino su tikruoju mokyklos patalpų eksplikacijos planu.
Antro etapo metu vyresnieji mokiniai pristatė planus pradinukams ir kartu apžiūrėjo mokyklos erdves. Tikslas: rasti priešgaisrines priemones; naudojantis evakuacijos planais, numatyti tvarkingą išėjimą iš pastato.
5-okai ir 8-okai iš tiesų padirbėjo nuoširdžiai ir atsakingai, buvo susikaupę, motyvuoti. Ačiū ir pradinių klasių mokytojoms už pasitikėjimą bei pagalbą. O pradinukams – už geranoriškumą ir susidomėjimą.
Įspūdžiais pasidalijo gyvenimo įgūdžių mokytoja Lydija Merfeldienė.




