Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

MŪSŲ MOKINIAI – RESPUBLIKINĖS KONFERENCIJOS PRANEŠĖJAI

Lapkričio 23 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija organizavo nuotolinę respublikinę mokinių konferenciją „Kūrybiniai projektai XXI amžiaus pamokoje“. Konferencijos tikslas – skatinti mokinių meninių, gamtamokslinių, socialinių, kalbinių, informacinių technologijų gebėjimų lavinimą bei kūrybiškumą. Konferencijoje dalyvavo mokiniai ne tik iš šiaurės Lietuvos regiono, bet ir iš visos Lietuvos: Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Plungės, Anykščių miestų ir rajonų.
Konferencijoje dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai, kurie skaitė pranešimus:
6c klasės mokiniai Deimantė Kumžaitė, Agota Videikaitė – „Oro taršos projektas integruotoje anglų kalbos, gamtos ir žmogus ir matematikos pamokoje. Mokinėms pasiruošti padėjo mokytojai Tomas Gulbinas, Artūras Bliūmas, Modesta Motijauskienė, Emilita Viskantienė, Kristina Grigaitė-Bliūmienė.
7d klasės mokiniai Majus Amelynas ir Dovydas Bliūdžius – „Kūrybiniai projektai integruotose pamokose. KTU Vaižganto progimnazijos atvejis e Twinning projekte “Change begins with me“.
8b klasės mokinys Nemunas Širvinskas „Application of IT tools in English lessons“.
8b klasės mokinės: Žemyna Savukaitytė, Meda Šereikaitė, Gaudrė Bocevičiūtė – „Kūrybinis projektas „Mokinys mokiniui“ integruotose anglų kalbos pamokose su pradiniu ugdymu“.
7d ir 8b klasių mokiniams pasiruošti padėjo Kristina Grigaitė-Bliūmienė.
Ačiū mokytojams ir mokiniams!

Skip to content