Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Nuotolinis ugdymas spalio 7-15 dienomis

Vadovaujantis NVSC teikimu ir savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimu,  mūsų progimnazijoje nuo spalio 7 iki spalio 15 d. skelbiamas infekcijų plitimą ribojantis režimas ir pereinama prie nuotolinio mokymo.

NVSC raštas

Savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimas

Kai savivaldybėje karantinas nepaskelbtas, bet mokykloje ar darželyje Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) teikimu paskelbiamas infekcijų plitimą ribojantis režimas ir pereinama prie nuotolinio mokymo ar ugdymo procesas sustabdomas, tuomet už vaikų iki ketvirtos klasės imtinai ir neįgalių asmenų, jei jie mokosi pagal bendrojo ar specialiojo ugdymo programą, priežiūrą gali būti mokama ligos išmoka.

Daugiau informacijos https://www.sodra.lt/lt/situacijos/svarbi-informacija-gyventojams-covid-19/ligos-ismokos-mokejimas-uz-sveiko-vaiko-prieziura

Skip to content