Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Paramos akcija mokykloje

Sausio 27 dieną mokykloje įvyko mokinių inicijuota paramos akcija „Siųsk šilumą Ukrainai“.

Nuo ankstaus ryto iki pietų palėpėje vyko taiklumo varžybos, kurias surengė jaunieji šauliai. Per ilgąsias pertraukas mažojoje sporto salėje penktokai ir šeštokai dalyvavo krepšinio turnyre 5×5, 1 ir 2 aukšto koridoriuose 5–8 klasių mokiniai prekiavo lietuviška ir ukrainietiška atributika, mugės skanumynais, 5 kabinetas virto grožio salonu, kurio šeimininkėmis tapo 7c klasės mokinės, į 2 aukšto fojė rinkosi visi, kam patinka muzika – kas padainuoti, kas pagroti, o kas paklausyti ir paaukoti. Prie šios mokinių inicijuotos akcijos prisidėjo ir tėveliai.

Širdingai visiems dėkojame už sukurtą bendrystės stebuklą!

Susitelkusi bendruomenė surinko 912 EURŲ paramos!

Parama pervesta iniciatyvai https://stipruskartu.lt/lt/naujienos/

Renginio nuotraukas galite pamatyti čia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.643334411128742&type=3

Mokinių priėmimas

Skip to content