Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

PERGALĖ PASAULIO VAIKŲ HAIKU KONKURSO NACIONALINIAME TURE!

Balandžio 25 d. dalyvavome XVIII Pasaulio vaikų haiku konkurso nacionalinio etapo nugalėtojų pagerbimo šventėje Vilniuje, Nacionalinėje dailės galerijoje.
Šiemet konkursui buvo pateikta 910 vaikų darbų iš 25 šalies miestų ir rajonų. Vertinimo komisijos nariai išrinko 6 laureatus ir 20 prizininkų.
Konkurse dalyvavo 16 mūsų mokyklos mokinių ir… DAINIUS JURKŠA (6b) tapo konkurso laureatu, o LUKNĖ MISIŪNAITĖ (6a) ir URTĖ MALATOKAITĖ (6a) – prizininkėmis! 
Šventinį renginyje japonišku šokiu pradėjo Ayano Honda, sveikinimo žodį tarė Japonijos ambasadorius Lietuvoje Tetsu Ozaki, LNDM generalinis direktorius dr. Arūnas Gelūnas, LINEŠA direktorius Valdas Jankauskas. Jie įteikė apdovanojimus laureatams ir prizininkams. Kiti dalyviai diplomus už kūrybingumą gavo el. paštu. Jaunieji kūrėjai, jų tėvai ir mokytojai klausė Japonijos agentūros „Yukari“ vadovės Gabijos Kaunelienės paskaitos „Japonų tradicijos. Šeima Japonijoje“.
Dainiaus ir kitų laureatų haiku bus išversti į japonų kalbą ir kartu su piešiniais viešinami Japonijos availinių bendrovės JAL fondo svetainėje https://www.jal-foundation.or.jp/haiku-contest/haiku_search/en/.
Finaliniame etape laureatai rungsis dėl kelionės į Japoniją. Sėkmės, Dainiau!
Skip to content