Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

PILIETINĖ BENDRUOMENĖ – LIETUVOS GALIA

Prezidentūros Kolonų salėje įvyko gerosios praktikos renginys „Įtraukiančios ir telkiančios bendruomenės“, skirtas prie Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inicijuoto projekto „Lietuvos galia“ prisijungusioms bendruomenėms. Mūsų progimnazijos bendruomenės iniciatyvą “ARBATOS PERTRAUKA” renginyje atstovavo istorijos mokytojas, jaunųjų šaulių vadovas Nerijus Navickas ir laikinai direktoriaus pareigas atliekanti pavaduotoja ugdymui Rūta Songailienė.
Seminaro dalyvius pasveikino prezidentas ir vyriausioji patarėja Irena Segalovičienė. Renginyje buvo pristatytos „Lietuvos galios“ platformoje užsiregistravusių iniciatyvų patirtys, diskutuota apie tai, kaip galima telkti bendruomenes. „Žiūrėdamas į taip gausiai šiandien susirinkusius ir įvairiems regionams atstovaujančius žmones matau, kad tai yra tikroji Lietuvos galia“, – sveikindamas susirinkusiuosius sakė šalies vadovas.
Daugiau informacijos apie ARBATOS PERTRAUKĄ rasite čia: https://www.lietuvosgalia.lt/iniciatyva/arbatos-pertrauka-vitaminas-mokyklos-bendruomenei-ir-lietuvai/

Skip to content