Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Popietė „Šv. Valentino diena Prancūzijoje“

Vasario 22 dieną KTU Vaižganto progimnazija kartu su KŠIC ir Kauno miesto prancūzų kalbos mokytojų metodiniu būreliu surengė popietę „Šv. Valentino diena Prancūzijoje“. Popietėje prancūzų kalba dalyvavo prancūzų kalbos mokytojai ir Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniai, ją vedė anglų kalbos mokytoja metodininkė Kristina Grigaitė-Bliūmienė ir prancūzų kalbos mokytoja Evelina Listova.

Pranešimą skaitė nuo sausio 7 dienos KTU Vaižganto progimnazijoje praktiką atliekančios studentės Lucie Lohou ir Clemence Hebrard iš Monpeljė universiteto. Jos papasakojo apie Prancūzijos švietimo sistemą, pristatė vieną seniausių Prancūzijos universitetų, kuriame mokosi, pabrėžė, kad universitetas yra atviras užsienio šalių studentams, dalyvauja „Erasmus+“ programoje.

Lucia Lohou ir Clemence Hebrard džiaugėsi, kad šią Valentino dieną šventė KTU Vaižganto progimnazijoje, jos papasakojo apie šios šventės tradicijas Prancūzijoje. Studentės padėkojo progimnazijos bendruomenei, stebėjo 200 pamokų, dalyvavo „Sveikatiados“ projekto akcijoje „Mano mėgstamiausias užkandis“, sukūrė prancūzų kalbos pamokų ciklą, kartu su mokiniais ir mokytojais dalyvavo „eTwinning“ projekto „Darni aplinka – įtraukiojo ugdymo(si) įgalinimas“ veikloje.

Dėkojame KŠIC metodininkei Jolitai Vitauskienei, Kauno miesto prancūzų kalbos mokytojų metodinio būrelio sekretorei Evelinai Listovai.

Parengė Jūratė Valančauskienė

Mokinių priėmimas

Skip to content