Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Pradinukų mokslų metų pabaigos šventė

Birželio 5 dieną vyko 4a ir 4b klasių mokinių mokslų metų pabaigos šventė. Mokiniai ir jų tėveliai susirinko mokyklos kiemelyje pasidžiaugti mokslų metų pabaiga. Šventės metu sveikinimo žodžius mokiniams tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pavaduojanti direktorių Aurelija Butvilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Grinkevičienė ir 4a klasės auklėtoja metodininkė Rima Mackevičienė, bei 4b klasės auklėtoja Ieva Aurylaitė.

Mokytojos pasidžiaugė savo mokinukų pasiekimais ir įteikė mažas prisiminimo dovanėles. Už labai gerą mokymąsi, pavyzdingą elgesį, mokyklos vardo garsinimą mokiniai ir jų tėveliai buvo apdovanoti mokyklos direktorės padėkos raštais.

Šventės metu buvo laikomasi visų karantino reikalavimų.

mokytojos R. Mackevičienė, I. Aurylaitė

Previous

Skip to content