Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

PRISTATĖME PRANEŠIMUS RESPUBLIKINĖJE KONFERENCIJOJE

Progimnazijos mokiniai dalyvavo Respublikinėje mokinių teorinėje – praktinėje konferencijoje  „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. Šios konferencijos tikslas – ugdyti teorinius ir praktinius mokinių įgūdžius sveikos gyvensenos klausimais, mokyti mokinius teisingai ir saugiai atsirinkti informaciją virtualioje erdvėje, ugdyti kritiniu mąstymu paremtas mokinių vertybines nuostatas.
Mokiniai pristatė pranešimus:
– Simona Bliūdžiūtė 4a kl., „Sveika gyvensena“ (mokytoja Č. Žukienė)
– Augustė Astrauskaitė ir Elzė Kurdžmaitytė  4a kl., „Kas yra sveika mityba?“ (mokytoja Č. Žukienė)
– Laura Stiklioraitytė 8a kl., “Psichoaktyvių medžiagų vartojimo žala”(socialinė pedagogė A. Sologubienė, psichologė K. Jatautaitė – Straukienė)

Skip to content