Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Progimnazijos projektas “Mokinys mokiniui” – įvertintas!

Balandžio 23 dieną aštuntokės Mija Černikaitė ir Miglė Čapaitė dalyvavo mokinių mokslinėje konferencijoje “Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė” ir pristatė mūsų mokyklos socialinį projektą “Mokinys mokiniui”. Projekto tikslas – vyriausių progimnazistų, savanorių aštuntokų, mokymosi ir emocinė pagalba penktokams. Nuotolinių, individualių susitikimų metu aštuntokai ne tik padeda ruošti namų darbus, mokytis, bet ir bendrauja su penktokėliais. Šį projektą moderuoja istorijos mokytoja Indrė Gurnickienė.
Konferenciją organizavo Klaipėdos universitetas, sveikinimo žodžius tarė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, Seimo nariai, universiteto rektorius ir dekanai. Mokinių pranešimų reikalavimai buvo labai aukšti, pristatymas turėjo atitikti universiteto nuostatus, o moksliškumą, temos originalumą vertino KU profesūra.
Mija ir Miglė puikiai pristatė aštuntokų pagalbą penktokams, sužavėjo komisiją ir tarp trisdešimties dalyvių laimėjo vieną iš trijų nominacijų – originaliausio pranešimo.
Džiaugiamės apdovanojimu ir laukiame prizų iš Nacionalinės švietimo agentūros!
Skip to content