Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Projektas Erasmus+ KA2 „Tapkime matematikais, ar sugebėsime?“

6-7 KLASIŲ MOKINIŲ KONFERENCIJA

2019 m. gegužės 9 d. mūsų progimnazijoje vyko 6-7 klasių mokinių konferencija „Aktualių problemų sprendimas pasitelkiant matematiką 2019“. Tai viena iš tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „Tapkime matematikais! Ar sugebėsime?“ organizuotų veiklų. Konferencijoje dalyvavo 34 mokiniai (17 porų). Pranešimus progimnazistai skaitė įvairiomis temomis, kurios labai aktualios šiomis dienomis. Tai  įvairios priklausomybės, diskriminacija, aplinkos užterštumas ir jos poveikis žmonių sveikatai. Taip pat mokiniai aiškinosi ir paskaičiavo, kiek rūkymas žalingas ekonominiu požiūriu, kodėl greito maisto vartojimas didina riziką susirgti įvairiomis ligomis ir kt. Mokiniai ne tik iškėlė problemas, bet ir pateikė jų sprendimo būdus. Pranešimus mokiniai skaitė anglų, rusų, lietuvių kalbomis.

Išrinkti laimėtojai:

1 vieta- Martynas Janušaitis (7c), Skomantas Jakubauskas (7b);

2 vieta -Gustė Kalakauskaitė, Liepa Eva Jasinaitė (6a); Miglė Dovainytė, Gustė Juškevičiūtė (7c);

3 vieta – Viltė Skerytė, Viltė Laurinaitytė (7d), Augustė Čiurlevičiūtė, Lėja Taparauskaitė (7b).

Sveikiname nugalėtojus

Skip to content