Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Projektas Erasmus+ KA2 „Tapkime matematikais, ar sugebėsime?“

2019 m. kovo 13 dieną, trečiadienį, mūsų progimnazijos 5 – 7 klasių mokinių komanda vedė pamokas Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos 4, 7 ir 8 klasių moksleiviams. Komandą sudarė šie mokiniai: Adomas iš 5c, Justė iš 5b, Liepa Eva ir Gustė iš 6a bei Skomantas ir Laura iš 7b klasių. Organizuotų pamokų metu mūsų progimnazistai dalijosi patirtimi, kurią įgijo jau antrus metus dalyvaudami tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „Tapkime matematikais, ar sugebėsime ?“ veiklose. Jurgio Dobkevičiaus progimnazijoje mokiniai pristatė įvairius matematikos mokymo(si) metodus, taikomus mūsų progimnazijoje. Taip pat tobulino ir anglų kalbos žinias, nes pamokas vedė anglų kalba.
Labai džiaugiamės nauja partneryste ir užsimezgusiais šiltais bendradarbiavimo saitais.
Skip to content