Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Respublikinė programos „Darni mokykla“ apibendrinimo konferencija

Spalio 1 dieną mūsų progimnazijos atstovai dalyvavo dvejus metus trukusios programos „Darni mokykla“ apibendrinimo konferencijoje Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Vilniuje. Jos dalyviai pasidalijo gerąja patirtimi, susipažino su kitų metų planais.

Projekto organizatoriai padėkojo ugdymo įstaigoms už tvarias ir darnias veiklas ir įteikė diplomus geriausiai „Darnios mokyklos“ programą įgyvendinusioms mokykloms. Mūsų progimnazija apdovanota aukščiausiu įvertinimu – Auksiniu diplomu.

Dėkojame visai mokyklos bendruomenei, prisidėjusiai prie sėkmingo programos įgyvendinimo, plečiant mokinių akiratį darnaus vystymosi temomis.

Aurelija Butvilienė, programos įgyvendinimo mokykloje koordinatorė

Skip to content