RESPUBLIKINIO KOMPIUTERINIŲ KOLIAŽŲ PARODOS-KONKURSAS „KOVO 11-OJI MANO ŠEIMOJE“

2023 m. balandžio 6 dieną Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijoje vyko  respublikinio kompiuterinių koliažų parodos-konkurso „Kovo 11-oji mano šeimoje“ apibendrinimas bei dalyvių apdovanojimas.

Respublikinio 1–4 klasių mokinių ir jų šeimų narių nuotraukų koliažų ir piešinių, naudojant IKT, parodos-konkurso „KOVO 11-oji MANO ŠEIMOJE” organizatoriai dėkoja visiems dalyviams, pateikusiems savo darbus konkursui ir sveikina nugalėtojus:

1-2 klasių

III vieta – Austėja Tulauskaitė, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla (mokytojos Asta Meškauskienė, Akvilė Stasevičienė).

II vieta – Nojus Kvietkauskas, KTU Vaižganto progimnazija (mokytoja Jurgita Stankaitienė).

I vieta – Joana Lizdenytė, Jono Pauliaus II gimnazija (mokytoja Svajūnė Ališauskienė).

3-4 klasių

III vieta – Elena Vėželytė, Kauno Petrašiūnų progimnazija (mokytoja Saulė Eimutienė).

II vieta – Vakarė Krištopaitytė, Kauno VDU klasikinio ugdymo mokykla (mokytoja Ramunė Žičkienė).

I vieta – Ineta Voronenkaitė, Kauno Petrašiūnų progimnazija (mokytoja Saulė Eimutienė).

Naujausi įrašai