Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

RESPUBLIKINIS VAIKŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS „RIEDULIUKAS“

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos pradinių klasių mokytojų komanda nuo spalio 1 d. iki 23 d. organizavo respublikinį vaikų kūrybinių darbų konkursą „Rieduliukas“, skirtą Tarptautinei dienai be automobilio paminėti, taip pat pradinio ugdymo amžiaus vaikų meninės raiškos ir kūrybinių gebėjimų ugdymui tyrinėjant dviratį, jį kuriant, gaminant bei/ar fotografuojant. Smagu žinoti, kad populiarinti važinėjimą dviračiais, prisidedant prie žmonių sveikatos gerinimo ir saugesnės, švaresnės aplinkos kūrimo Lietuvoje, skatinti atskleisti save įvairiomis meno priemonėmis ir būdais, ugdyti vaikų kūrybiškumą įgyvendinat kūrybines idėjas ir svajones bei įtraukti šeimos narius, įstaigos bendruomenę į bendrą veiklą piešiant, gaminant ir fotografuojant dviračius, panoro bendruomenės iš įvairių Lietuvos miestų. Net 152 įvairius kūrybinius darbus mokytojai atsiuntė iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Panevėžio rajono, Marijampolės, Alytaus, Joniškio rajono, Biržų rajono, Akmenės rajono, Raseinių rajono, Šilutės rajono, Radviliškio ir Klaipėdos. Konkurse dalyvavo 7-11 metų vaikai, kurie galėjo pateikti darbus trijose kategorijose: piešiniai, kūrybiniai darbai ir fotografijos.

Darbų pateikimo laikas baigėsi, o visus juos spalio 26d. – lapkričio 02d. galima pamatyti Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos svetainėje ir FB paskyroje. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti iki lapkričio 06 d.

Jeigu moki minti pedalus,
Dviratis – geriausias draugas bus.
Taršku baršku riedam – dviračiais po svietą.
Kviečiam pakeliauti jus visus.
/Keistuolių teatras/

Konkurso darbai

Konkurso nuotraukos

Konkurso piešiniai

Skip to content