Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Sausio 13oji – Laisvės gynėjų diena!

Šį rytą languose suspindo žvakės, anksčiau už saulę budinusios Lietuvą! Šį rytą budome su besipinančiais liūdesio ir laimės jausmais. Svarbiausios pamokos – skaudžios pamokos. Brangiausia laivė – iškovota laisvė!

Senelių, tėvų, mokytojų atsiminimai leido vaikams įsivaizduoti ir piešiniuose perteikti Sausio 13-osios įvykius ir įvardyti, kas yra LAISVĖ. Ji labai asmeniška, tyra, trapi ir saugotina.

KTU Vaižganto progimnazijos pradinukai dega žvakeles, siunčia piešinius ir linkėjimus Lietuvai, vyresnieji aprašo tėvų ir senelių atsiminimus, kurie kasmet papildo mokyklos muziejaus archyvą, vyriausieji dalyvauja nuotoliniuose renginiuose, o jaunieji mokyklos šauliai kviečia visus į šeimos žygį „Vienui vieni“!

Būkime sveiki, laimingi ir amžinai laisvi!

Parengtą istorijos pamoką rasite čia: https://youtu.be/FzDR6C54hb4
Skip to content