Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Sausio 13-osios pagarbos bėgimas “Gyvybės ir mirties keliu” su pasaulio lietuviais

Sausio 17 d. Kolorado lituanistinė mokykla kartu su Kolorado lietuvių bendruomene (JAV) trečius metus iš eilės tęsia gražią tradiciją ir kvietė visus norinčius prisijungti į Sausio 13-osios pagarbos bėgimą “Gyvybės ir mirties keliu”. Prie šio bėgimo prisijungė ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojos Jolanta su Jūrate. Jos pakvietė į šį bėgimą prisijungti savo mokinius bei šeimos narius. Vaikai bėgo pasipuošę lietuviška atributika ir nešdami Lietuvos vėliavą savo rankose 1 km, o vyresnieji šeimos nariai bei mokytojos  – 5 km. Bėgimas mus vienijo, širdyse plakė laisvės dūžiai ir bėgdami kvėpavome vienu ritmu.

Mokytojos Jolanta ir Jūratė

Skip to content