Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Spalio 9 d.  „Švaros“ darbuotojai dezinfekavo visas mokyklos patalpas naujos kartos patalpų dezinfekavimu

Spalio 9 d.  „Švaros“ darbuotojai dezinfekavo visas mokyklos patalpas naujos kartos patalpų dezinfekavimu – dezinfekcinio skysčio išpurškimas rūko technologija.  Tai veiksminga priemonė kovojant su įvairiais virusais. Tokia dezinfekcinė priemonė ne tik nepalieka pėdsakų, nekenkia elektronikos prietaisams, tačiau ir veikia efektyviau nei įprasta dezinfekcinio skysčio čiurkšlė. Didelis rūko kiekis įsiskverbia į visus tarpelius, padengia horizontalius ir vertikalius paviršius.

Apie dezinfekcinę rūko technologiją daugiau: https://www.svara.lt/2020/10/09/kaunas-siekia-pazaboti-koronaviruso-plitima-dezinfekuojamos-rinkimines-apylinkes/

Skip to content