Srautų judėjimo atmintinė 2021/2022 m.

7.45 – 8.15 val. įleidžiami mokiniai.

• Mokiniai į mokyklą įleidžiami tik per jų klasei skirtą įėjimą.
    • A įėjimas (prie avarinių laiptų) – 6b, 7b, 8a, 8b, 8c klasės;
    • B įėjimas (paradinis įėjimas) – 6c, 6d, 7a klasės, mokyklos darbuotojai;
    • C įėjimas (pradinių kl. korpusas) – 1-4 klasės;
    • D įėjimas (senojo pastato vidinis kiemas) – 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 7c klasės.
  • Rūbinės: 5a-117, 5b-116, 5c-114, 5d-115,
  • Drabužių kabyklos:
    • prie klasių 6a, 7c;
    • 2 a. hole – 6c,6d,7a;
    • 1 a. hole – 6b, 7b, 8a, 8b, 8c
  • 2 a. ilguoju koridoriumi (kuriame yra raštinė ir galimi lankytojai) vaikai nevaikšto.
  • Tėveliai į mokyklą neįleidžiami.
  • Sloguojantiems, kosintiems, karščiuojantiems mokiniams į mokyklą atvykti draudžiama. Pastebėjus šiuos požymius, tėveliai bus kviečiami pasiimti vaiką į namus.
  • Jei mokinys tą dieną neatvyks į mokyklą, privaloma pranešti iki pamokų pradžios laišku TAMO dienyne arba telefonu klasės vadovui.
  • Kiekvienas 5-8 kl. mokinys privalo dėvėti apsauginę veido kaukę.
  • Įėjus į mokyklą prie įėjimo būtina dezinfekuoti rankas ir eiti tiesiai į savo rūbinę, klasę.
  • Mokyklos bendrose patalpose (koridoriuje, tualete ir kt.) mokinys visada privalo dėvėti apsauginę veido kaukę.
  • Rekomenduojama, kad mokinys turėtų atsarginę apsauginę veido kaukę, dezinfekuojančių servetėlių ar dezinfekcinio skysčio.
  • Fizinio ugdymo pamokos pagal galimybes bus organizuojamos lauke, tam reikalinga apranga ir avalynė, skirta sportavimui gryname ore.
  • Į valgyklą mokiniai eis pagal nustatytą grafiką. Maistą rekomenduotume užsakyti iš anksto, kad vaikai nestovėtų eilėje, o iš karto sėstų prie stalo.
  • per pirmąją ilgąją pertrauką valgo 1-4 kl. mokiniai,
  • per antrąją ilgąją pertrauką valgo III aukšto 5-8 kl. mokiniai,
  • per trečiąją ilgąją pertrauką valgo II ir I aukšto 5-8 kl.
  • Esant galimybei pamokos ir ilgosios pertraukos (kai mokiniai nevalgo) vyks mokyklos kieme, todėl reikia pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne atsižvelgiant į oro sąlygas.

Saugokime save ir kitus