Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Susitikimas su Kolorado lituanistinės mokyklos vadove

 

Sausio 15 d. mokyklos direktorė Lydija Merfeldienė, direktoriaus pavaduotoja Eglė Grinkevičienė ir pradinio ugdymo mokytoja Jolanta Vaitkevičienė nuotoliniu būdu susitiko ir bendravo su Kolorado (JAV) lituanistinės mokyklos direktore Edita Buzėniene. Susitikimo tikslas buvo aptarti abiejų mokyklų bendravimo bei bendradarbiavimo galimybes ir pasirašyti ilgalaikę sutartį. Džiugu pranešti, kad buvo sutarta bendradarbiauti vykdant įvairius projektus, renginius bei šventes. Pirmasis projektas į kurį kartu sutarė įsitraukti abiejų mokyklų komandos yra STEAM etnokultūros projektas, kurį ruošiasi vykdyti pradinių klasių mokytojų kūrybinė grupė. STEAM veiklos apims etnografines Lietuvos sritis ir pirmasis veiklos etapas startuos jau kovo mėnesį. STEAM kūrybinės mokytojų ir mokinių komandos keliaus per Aukštaitiją. Sveikiname abiejų mokyklų bendruomenes tapusiomis socialiniais partneriais. Daugiau apie mūsų mokyklos socialinį partnerį galite paskaityti mokyklos svetainėje:

https://www.ktuprogimnazija.lt/veiklos-sritys/steam/

Mokytoja Jolanta Vaitkevičienė

Skip to content