Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Susitikimas su vaikų rašytoja Evelina Daciūte

Susitikime su vaikų rašytoja Evelina Daciūte dalyvavo 2b klasės mergaitės ir berniukai. Ši nuostabi rašytoja kartu su vaikais skaitė knygą „Laimė yra lapė“, kuri buvo sukurta prieš 4 metus, išleista 11-oje kalbų ir buvo išrinkta Metų vaikų knyga. Smalsiems vaikams ji atsakė į klausimus ir atskleidė bei parodė knygoje esančių paslapčių, kurias labai stebuklingai paslėpė knygos iliustratorė Aušra Kiudulaitė. Susitikimo pabaigoje autorė paskaitė eilėraštukų iš naujos savo sukurtos eilėraščių vaikams knygelės „Paslapčiausia paslaptis“ ir vaikams davė atlikti labai smagią kūrybinę užduotį. Ar jūs žinote, kas yra Kažkuriukai? Likome abipusiai laimingi ir „oranžiniai“.

Mokytoja Jolanta Vaitkevičienė

Mokinių priėmimas

Skip to content