Mieli mokyklos 100-mečio šventės svečiai

Dėl COVID-19 viruso grėsmės privalome užtikrinti Jūsų ir šventės organizatorių saugumą.

Todėl rugsėjo 26 d.:

• Įėjimas į mokyklą skirtingoms laidoms, kviestiniams svečiams bus per skirtingus įėjimus. Laidoms susitikti bus paskirti kabinetai.  Prašome sekti informaciją mokyklos prieigose.
  • Aktų salėje žiūrovų skaičius yra ribojamas – įleidžiami svečiai su asmeniniais kvietimais ir buvę/esantys mokytojai, koncerto dalyviai.
  • Laidos galės stebėti mokyklos 100-mečio koncerto  tiesioginę transliaciją jiems priskirtų kabinetų ekranuose.
  • Dėl salėje ribojamo dalyvių skaičiaus ir renginio trukmės limito, norintys tarti sveikinimo žodį, gali nufilmuoti sveikinimą 9 kabinete (1a, nišoje priešais įėjimą) nuo 11.30 iki 15.00 val. Jums padės mokyklos darbuotojas. Visa filmuota medžiaga bus viešinama progimnazijos Facebook paskyroje, internetinėje svetainėje ir saugoma mokyklos muziejaus archyve.

11.00 – atveriama mokykla, svečių registracija

11.30 – 15.00 laidų linkėjimų filmavimas 9 kab.

12.30 – Šimtmečio ąžuoliuko sodinimas mokyklos kieme

13.00 – šventinis koncertas aktų salėje, kviestinių svečių sveikinimai

15.00 – 18.00 neformalus laidų, mokytojų bendravimas mokyklos erdvėse

Organizatoriai, atsižvelgdami į Vyriausybės potvarkius dėl COVID-19 viruso grėsmės, privalo registruoti visus šventės dalyvius. Jei atvyksite į šventę mokykloje 26 d. , prašome registruotis čia: https://forms.gle/ofNm2vQHoqkT5Mdw8  Primename, kad renginyje vyresni nei 6 metų asmenys turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems privaloma izoliacija arba pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).