Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

ŠVARI LIETUVA – ŠVARI EUROPA

Kviečiame visą mokyklos bendruomenę prisijungti prie respublikinės akcijos, kurią organizuoja Europos Parlamento Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komiteto narys Liudas Mažylis.

Jums tereikia nusifotografuoti ar nufotografuoti VIEŠOJE VIETOJE (pajūryje, paežeryje, piliakalnyje ir pan.) aplinką švarinančius ir saugaus atstumo besilaikančius moksleivius, pavienius asmenis, šeimas, jaunuolius.

Kūrybingai aprašykite tai, ką nufotografavote. Aprašyme būtinai nurodykite akcijos dalyvius, vietą ir laiką.

PASTABA. Galite siųsti ar įdėti ne tik gegužės, bet ir visų šių metų nuotraukas! Nuotraukas ir aprašymus įdėkite į grupę „Švari Lietuva – švari Europa“ („Teams“). Geografijos mokytoja Laima mokyklos vardu įdės į organizatorių nurodytus puslapius.

Pasibaigus akcijai organizatoriai paskelbs 5 nugalėtojus ir įteiks jiems ypatingus prizus. Visiems akcijos dalyviams bus išsiųstos padėkos.

Vertinimo kriterijai: kūrybiškumas ir originalumas. Akcija vyksta iki gegužės 31 dienos.

Mokinių priėmimas

Skip to content