SVEIKINAME!

Mūsų progimnazijos vokalinė-instrumentinė grupė respublikiniame konkurse laimėjo 1-ąją vietą gyvo garso grupių kategorijoje!
Dėkojame vaikams, kad garbingai atstovauja progimnazijai šalyje. Ačiū muzikos mokytojui Vygintui Venclovui už kantrybę, profesionalumą, stebuklus pamokose ir po pamokų.

Respublikinis lietuviškos dainos festivalis-konkursas “Mūsų dienos 2022” yra skirtas maestro Vytautui Kernagiui atminti.
Konkurse dalyvavo šalies 8-12 klasių moksleiviai, meno ir muzikos mokyklų kolektyvai bei privačių muzikos studijų solistai ir kolektyvai. Atlikėjai parengė dvi lietuvių autorių arba savo kūrybos dainas. Dalyvavo daugiau kaip trisdešimt kolektyvų iš visos Lietuvos:
Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių, Jonavos, Palangos, Jurbarko, Šilutės, Radviliškio ir kt.
Festivalio-konkurso dalyvių pasirodymus vertino dainų autorius ir atlikėjas, bardas Virgis Stakėnas, dainų autorė, atlikėja, muzikos pedagogė Laura Remeikienė, dainų autorė ir vokalo pedagogė Rasa
Kauneckaitė.
Konkurso organizatorius – muzikos grupė KITAVA ir Šiaulių
universitetinė gimnazija, partneris – VšĮ “Pramogų sala” (Šiaulių arena).